Animacja wideo dla projektodawców

Zgłoś projekt - animacja wideo w promocyjnej cenie będzie twoja

Przygotowaliśmy nie lada gratkę dla przedsiębiorców chcących wykorzystać crowdfunding udziałowy w celu zdobycia inwestorów i kapitału dla spółki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, mamy dla użytkowników Crowdangels.pl nielimitowaną promocję – zgłoś projekt do serwisu a od nas otrzymasz 66% rabatu na wykonanie dwuminutowej animacji promocyjnej o wartości rynkowej 4500 PLN netto.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zgłoszenie projektu biznesowego do serwisu Crowdangels.pl i przejście pozytywnej weryfikacji. Zgłoszony projekt powinien zawierać pełną dokumentację biznesową i powinien być przygotowany wg naszych wytycznych o których możesz przeczytać tutaj. Każdy projektodawca chcący skorzystać z promocji będzie zobowiązany do przedstawienia scenariusza animacji o długości około 300 słów.

Jeżeli szukasz inwestora i chcesz dowiedzieć się, jak powinien wyglądać idealnie przygotowany projekt i jak powinien być przeprowadzony crowdfunding udziałowy zapraszamy do zapoznania się z wpisem na naszym blogu.

Animacje promocyjne przygotowywane są przez naszego partnera biznesowego – agencję kreatywną Publiciti.pl