przez Amin | 19.11.2014 | 0 Komentarze

Zainwestuj w nas!

Dzisiaj oficjalnie zapowiedzieliśmy własną kampanię crowdfundingową. Za niecałe dwa tygodnie wystawimy od 2,5% do 5% spółki a w tym serwisu crowdangels.pl na sprzedaż. Tak, teraz będziesz mógł zostać inwestorem w crowdangels.pl, innowacyjnym serwisie, który jako pierwszy przyniósł możliwość inwestowania w spółki z o. o. na Polski rynek.
Kampania oficjalnie rusza 1.12.2014 i jest przewidziana na 60 dni, choć te wszystkie ustalenia mogą jeszcze ulec zmianie.
Tym samym zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką crowdfundingu udziałowego do inwestycji w nasz serwis.Oto treść naszego newslettera rozesłanego dzisiaj do użytkowników oraz inwestorów.

Kup udziały w crowdangels.pl
Zrób sobie prezent na święta. Zainwestuj w crowdangels.pl !!!

Szanowni inwestorzy, użytkownicy crowdangels.pl, przedsiębiorcy. W życiu każdego serwisu, który dedykowany jest dla crowdfundingu udziałowego, nadchodzi taki moment, że musi podjąć tą decyzję. Idąc za przykładem najlepszych, wiodących platform ECF w innych krajach, postanowiliśmy przetestować swoje rozwiązanie na sobie samym. Już niedługo przez serwis crowdangels.pl zaoferujemy wam część udziałów w sobie, spółce crowdfunding sp. z o. o. która jest operatorem serwisu crowdangels.pl
Po długim okresie wahania a następnie przygotowań jesteśmy bardzo bliscy do wystartowania własnej kampanii crowdfundingowej w naszym serwisie, który niedługo może być też waszym serwisem.
Do zaoferowania będziemy mieli od 2,5% do 5% udziałów czyli od 205 do 410 sztuk.

Przez ponad rok naszej działalności wykonaliśmy ogromną pracę, na rzecz popularyzacji crowdfundingu udziałowego i naszych rozwiązań w tej materii. Teraz potrzebujemy waszego wsparcia aby móc pójść krok dalej, aby tworzyć rynek i uczestniczyć w tym rewolucyjnym zjawisku jakim jest crowdfunding udziałowy.
Choć w Polsce to jeszcze niezupełnie poznany fenomen na rynkach światowych ta forma inwestowania i pozyskiwania kapitału robi furorę i rośnie w tempie zbliżonym do 100% w skali roku.
Na rok 2014 światowa wartość światowego crowdfundingu udziałowego przewidywana była na 1 mld USD. Już niedługo się przekonamy jak daleko od prawdy są te prognozy.

W USA w roku pierwszym funkcjonowania crowdfundingu udziałowego sfinansowane zostały 534 spółki z 3361 na łączną kwotę 217,7 miliona USD.
Na rok 2025 wartość światowego crowdfundingu, włącznie z crowdfundingiem udziałowym (ECF) szacowana jest na 93 mld USD.

Rynek ma ogromny potencjał, na kontach Polaków jest ponad 830 mld zł niezagospodarowanych oszczędności - chcemy zachęcać do inwestycji, kupowania aktywów przez crowdfunding udziałowy w czasach, gdy trzymanie pieniędzy w bankach nie przynosi nam żadnych korzyści.

Pragniemy was wszystkich gorąco zachęcić do przemyślenia oraz wsparcia tej inwestycji, kiedy będzie ona już publiczna.

Musisz być zalogowany aby móc komentować..