przez Amin | 30.07.2013 | 4 Komentarze

Witamy wszystkich

W końcu :))) Ponad rok przygotowań, starań i ciężkiej pracy, ale było warto. Odpalamy serwis crowdfundingowy crowdangels.pl - jest to pierwszy serwis w Polsce zajmujący się tylko finansowaniem społecznościowym w zamian za udziały.
Crowdfunding udziałowy w Polsce już jest i już zawsze będzie :) Crowdangels.pl - platforma udziałowego finansowania społecznościowego.Witajcie na naszym crowdfundingowym blogu. Będą tutaj opisywane rzeczy wielkie, wielkie Wasze sukcesy... mamy nadzieję, że nie jedna spółka dzięki temu serwisowi odniesie sukces i na trwałe zaistnieje na rynku.

Troszkę o nas...
Zostaliśmy powołani do życia 26 czerwca 2013 roku w Warszawie jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Crowdfunding Sp. z o. o. Dzięki wierze i uprzejmości wielu ludzi oraz instytucji udało nam się pozyskać środki na funkcjonowanie. Ze względu na logistykę oraz cięcie kosztów postanowiliśmy jednak szybko przenieść się do Olsztyna, gdzie zostaliśmy zaproszeni do wprowadzenia się do Olsztyńskiego Parku Naukowo Technologicznego. Co prawda musimy na swoje gniazdko jeszcze chwilkę poczekać ale to już niedługo jak przeniesiemy się do naszej nowej siedziby.
Nasze dane podstawowe:
Crowdfunding Sp. z o. o.
KRS 0000468772
NIP 5252558738

Musisz być zalogowany aby móc komentować..