przez Amin | 11.05.2016 | 0 Komentarze

W-arte! Dlaczego warto?Poniżej przedstawiamy państwu naszą subiektywną listę faktów dotyczących projektu W-arte! Open Art Space, które mogą zadecydować o twojej inwestycji, przez crowdfunding udziałowy, w ten projekt.

1.    Wyśmienita lokalizacja – warszawskiego Soho Factory nie trzeba przedstawiać, szczególnie inwestorom z Warszawy. To kultowe już miejsce, z wieloma instytucjami oraz organizacjami, które tam działają. Dodatkowo, siedziba W-arte! znajduje się vis-a-vis  słynnej restauracji Mateusza Gesslera ‘Warszawa Wschodnia’ co niejako daje gwarancję, że miejsce zostanie szybko dostrzeżone i odkryte przez bywalców Soho Factory.
2.    Roma Gąsiorowska – znana polska aktorka oraz kobieta sukcesu. Z powadzeniem prowadzi biznes AktoRstudio, przygotowujący adeptów do kariery aktorskiej oraz do egzaminów na studia aktorskie. AktoRstudio stanie się integralną częścią projektu. W-arte! to jej marzenie i dzieło życia.
3.    Program artystyczny – dla wielu może to być zaskoczeniem, ale W-arte! ma przygotowany już program artystyczny na wiele miesięcy do przodu. Program, w którym uwzględnione są już nazwiska performerów jak i dokładny harmonogram poszczególnych dni.
4.    Zespół – w projekt zaangażowani są ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie w świecie biznesu. Razem to kilkadziesiąt lat doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami.
5.    Kontakty – z racji na wsparcie oraz zaangażowanie w projekt wielu osób z polskiego show-biznesu można się spodziewać, że W-arte! Open Art Space szybko stanie się rozpoznawalną marką na warszawskiej i polskiej scenie.
6.    Struktura biznesu – W-arte! to holding w skład którego będą wchodzić trzy spółki. Dwie nowe oraz jedna już istniejąca, przynosząca dochody i zyskowna (AktoRsudio).
7.     Concept store – to jeden z trzech filarów projektu W-arte! Nad wyborem kolekcji modowych będą czuwać światowej klasy modelki, znane i rozpoznawalne twarze w Polsce i za granicą.
8.    Dywidenda – wg założeń projektu, już po pierwszym roku inwestorzy zarobią 10% od zainwestowanego kapitału. W latach kolejnych aż 70% zysku będzie przeznaczane na dywidendy dla udziałowców.

 


Musisz być zalogowany aby móc komentować..