Usługi

Głównym przedmiotem naszej działalności jest crowdfunding udziałowy. Udostępniamy narzędzie - ten serwis - projektodawcom poszukującym kapitału na start lub rozwój biznesu, do kontaktu ze społecznością internautów, od której ten kapitał mogą pozyskać.

Nasze usługi dodatkowe:

SERWISY INTERNETOWE - masz pomysł, wiesz jak go przekuć w dochodowy biznes ale brak Ci podstawowego narzędzia czyli serwisu www? Możemy go stworzyć od podstaw dla Ciebie. Opisz czego Ci potrzeba i pozwól nam stworzyć model.


FILMY PROMOCYJNE - gorąco zachęcamy do promowania projektów w tym serwisie za pomocą filmów promocyjnych. Możemy zaplanować i przygotować produkcję filmu promocyjnego (fabularyzowanego lub animacji) za Ciebie.


BIZNES PLAN - Dobry i przejrzysty biznes plan to podstawa każdego biznesu. Nie masz doświadczenia w tworzeniu takich dokumentów? Chcesz aby Twój biznes plan zachwycił inwestorów? Pozwól nam przygotować go za Ciebie.


PROJEKCJE FINANSOWE - Aby Twój projekt był jasny i czytelny dla inwestorów, oraz aby dać Ci całkowity obraz Twojego planowanego przedsięwzięcia niezbędne jest przygotowanie projekcji finansowych na okres co najmniej kolejnych, po sobie postępujących 3 lat. Możemy to zrobić za Ciebie.


Jeżeli interesują Cię nasze usługi dodatkowe lub chcesz po prostu otrzymać wycenę, napisz do nas: biuro@crowdangels.pl