O nas

Kim jesteśmy i jaka jest nasz misja?

Crowdangels.pl jest serwisem internetowym dzięki któremu przedsiębiorcy mogą pozyskiwać kapitał na start działalności gospodarczej od społeczności internautów. Stawiamy jeden warunek - przedsiębiorca poszukujący finansowania musi zaoferować wspierającym udziały w przedsięwzięciu w zamian za wsparcie. Działa to na zasadzie zbiórki niewielkich kwot od społeczności w zamian za udziały. W tym serwisie możesz sprzedać np. 2000 udziałów 2000 inwestorom. W ten sposób sfinansowanie Twojego przedsięwzięcia może być szybsze i bardziej realne niż pozyskanie jednego inwestora, który wyłoży spory kapitał i uwierzy w Ciebie i Twój pomysł.

Żyjemy w dobie internetu i start upów. Codziennie tworzy się wiele innowacyjnych firm z wielkimi i genialnymi pomysłami. Wiele z tych przedsięwzięć upada z powodu braku środków na działalność operacyjną i braku funduszy na promocję.

Wiedząc jak ciężko utrzymać się na rynku i konkurować z dojrzałymi firmami postanowiliśmy wyjść temu na przeciw. Dlatego też powstała ta platforma. Aby pomóc dobrym pomysłom zaistnieć, zdobyć kapitał na start. Jest to pierwszy serwis w naszym kraju, który dedykowany jest tylko i wyłącznie projektom o charakterze udziałowym, serwis gdzie możesz zdobyć finansowanie Twojego projektu w zamian za udziały w nim.

Chcemy wesprzeć maksymalnie dużą ilość innowacyjnych biznesów. Pragniemy pomóc pozyskać Wam kapitał na wasze pomysły biznesowe.

Crowdfunding udziałowy.

Crowdangels.pl otwiera nową erę na polskim rynku inwestycyjnym. Dotychczas to co było zarezerwowane dla funduszy inwestycyjnych oraz aniołów biznesu jest dostępne dla każdego z nas. Teraz każdy może zostać współwłaścicielem innowacyjnej spółki. Crowdangels.pl umożliwia inwestowanie już tak niewielkich kwot jak 50 zł. Dzięki wsparciu wielu inwestorów, którzy wesprą projekty niewielkimi kwotami, przedsiębiorcy mają szansę pozyskać niezbędny kapitał od społeczności na start i rozwój spółek. Dzięki Waszemu wsparciu firmy mogą rozkwitnąć a Wy możecie liczyć na profity z objętych udziałów.

Nasze dane.

KRS: 468772
NIP: 5252558738

Adres:
Olsztyński Park Naukowo Technologiczny
Budynek B1, lokal 112
ul. Tylińskiego 14
10-683 Olsztyn
KRS 0000468772
NIP 5252558738

KRS 0000468772
NIP 5252558738