przez Amin | 28.01.2014 | 1 Komentarze

Nowy projekt biznesowy

Witamy serdecznie. Były święta i sylwester po drodze, pozwoliliśmy sobie odpocząć ale praktycznie od początku roku wraz ze śniegiem zaczęły do nas spływać nowe projekty... Crowdfunding udziałowy, przynajmniej w naszych oczach rozkręca się i nabiera tempa. Mamy dla was aż trzy nowe projekty, ale wrażenia postanowiliśmy dawkować.
Wczoraj, jak pewnie wielu z was już zauważyło, pojawił się nowy projekt udziałowego finansowania społecznościowego w serwisie crowdangels.pl - mianowicie Visual car 3D.
Jest to nowatorski projekt w skali globalnej twierdzi projektodawca Grzegorz Szczepański.Z panelu jego planowanego serwisu, każdy zalogowany użytkownik będzie mógł dokonać wirtualnego tuningu swojego bieżącego lub planowanego auta. Kompletnego tuningu modelu 3D.
Grzesiek poszedł nawet troszeczkę dalej i zaplanował, że z panelu użytkownika będziemy mogli zakupić cześci do tuningu po promocyjnych cenach, które zostaną dostarczone do wskazanego przez nas warsztatu.
Pomysł wydaje się idealny dla inwestora. Jest innowacyjny, jest niespotykany i brak mu konkurencji.
Zachęcamy do inwestycji i wsparcia inicjatywy Grzegorza.

  1. Projekt wydaje mi się bardzo obiecujący... fajny pomysł ciekawy model biznesowy, parę udziałów pewnie kupię. Życzę powodzenia :)

Musisz być zalogowany aby móc komentować..