przez Amin | 06.10.2014 | 0 Komentarze

Nowy projekt - zapowiedź


Przygotowujemy się do odpalenia nowego projektu. Będzie to platforma sprzedażowa skierowana do komisów dziecięcych. Pomysł od razu wydał nam się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Czemu? Jako rodzice i jako obracający się w towarzystwie rodziców zdajemy sobie sprawę jak wielu z nas (rodziców) kupuje rzeczy używane dla swoich pociech. Są to nosidełka, wózki, zabawki i wiele innych jakże przydatnych akcesoriów. Nie raz przyszło nam też zrezygnować z planowanych zakupów z drugiej ręki bo… komis w którym udało nam się coś wyszukać był albo za daleko, albo nie oferował sprzedaży online.
I nagle pojawiła się Pani Asia, też mama, która borykając się z takimi samymi problemami postanowiła je rozwiązać. Musimy przyznać, że pomysł spodobał się nam od samego początku i ochoczo wzięliśmy się do roboty aby Pani Asi pomóc go przygotować.
Jeszcze w tym tygodniu opublikujemy nowy projekt – właśnie wspomnianą platformę sprzedażową skierowaną z jednej strony do komisów a z drugiej do zabieganych rodziców. Rozwiązanie zaproponowane przez Panią Asię będzie narzędziem, gdzie wszystkie komisy dziecięce w kraju (i tylko komisy, żadnych sklepów) będą mogły sprzedawać swoje produkty, w czasie rzeczywistym, gdzie za pomocą kilku kliknięć staniemy się właścicielami produktu, który jest wystawiony na sprzedaż nawet 500 km. od naszego miejsca zamieszkania. Zamysłem jest aby wspomniana platforma była naturalnym wyborem, zarówno dla komisów jak i dla milionów rodziców.
Wielu z was zapyta czym to się różni od popularnego serwisu aukcyjnego? Otóż, rozwiązanie Pani Asi jest tylko dla komisów i w serwisie będzie dostępny asortyment tylko z komisów. Dzięki temu, że nie będzie ofert prywatnych i ofert sklepów internetowych serwis i jego asortyment będą przejrzyste. A rodzice zyskają świetne narzędzie w planowanej platformie, dzięki któremu będą mogli wystawić aukcję skierowaną do komisów i wystawić pakiet rzeczy po dzieciaczkach, tak aby nie bawić się w sprzedawanie pojedynczych przedmiotów. Ma to pomóc zaoszczędzić ich cenny czas.
Dodatkowo wraz z platformą będzie stworzony program franczyzowym pod marką babybee.pl – każdy komis który przystąpi do programu dostanie bezpłatne materiały promocyjne i będzie reklamowany pod marka babybee.pl
Czy pomysł do was trafia? Mamy nadzieję, że tak  crowdfunding udziałowy oraz Wy - społeczność inwestorów przyczynicie się do powstania tego serwisu i razem nam się uda zdobyć jakże potrzebny kapitał na start.


Musisz być zalogowany aby móc komentować..