przez Amin | 19.03.2014 | 1 Komentarze

Nowy Projekt - Polska Platforma Eksportowa

Dzisiaj w naszym serwisie pojawił się nowy projekt  - Polska Platforma Eksportowa - serwis mający służyć promocji za granicą polskich producentów - TYLKO polskich producentów.Jest to bardzo innowacyjny pomysł, zapewnił nas projektodawca, Pan Grzegorz Marciniak. Według kreatora pomysłu brak jest jeszcze takich serwisów, które promowały by polski biznes za granicą i były by dedykowane tylko i wyłącznie dla polskich firm produkcyjnych.
Jak zapewnia Pan Grzegorz, ogłoszenia dodawane do serwisu będą tłumaczone na wiodące języki zagraniczne przez tłumaczy a nie translatory. Ma to zapewnić czytelność oraz przejrzystość ogłoszeń.
Model biznesowy zakłada zarabianie na opłatach abonamentowych pobieranych raz w roku od abonentów serwisu. w ramach abonamentu, ogłoszeniodawca będzie mógł umieścić swoją ofertę w serwisie i dodać do niej listę produkowanych wyrobów.
Zachęcamy do inwestycji oraz do podjęcia szybkiej decyzji. Do nabycia jest tylko 400 udziałów po 250 zł każdy a projekt będzie dostępny tylko przez 30 dni.
Po tym czasie projekt będzie zamknięty i nie będzie już można w niego inwestować. 


  1. Rozkręcacie się, nowy projekt... fajnie, szkoda, że na tak krótko. W 30 dni może być trudno go sfinalizować biorąc pod uwagę raczkujące tempo crowdfundingu udziałowego w Polsce. mimo wszystko życzę sukcesu i dokładam swoje parę groszy i do tego projektu.

Musisz być zalogowany aby móc komentować..