przez Amin | 17.11.2015 | 0 Komentarze

Lista dokonań shareVestors.com

Projekt shareVestors.com – pierwszej w Polsce platformy dedykowanej grupowym inwestycjom online w nieruchomości jest na finiszu. Przez dotychczasowe 70 dni kampanii na Crowdangels.pl pozyskano ośmiu inwestorów, którzy zadeklarowali inwestycję w polski crowdfunding nieruchomości na kwotę prawie 35000 PLN. Kolejnych kilkadziesiąt tysięcy złotych zostało zadeklarowanych aczkolwiek czekamy jeszcze na ostateczną decyzję zainteresowanych inwestorów.Na tym etapie kampanii warto podkreślić co zostało dokonane w projekcie shareVestors.com:
1. Podpisano list intencyjny o współpracy shareVestors.com z MzuriCFI – wiodącym w Polsce podmiotem realizującym inwestycje grupowe w nieruchomości.
2. Pierwszy projekt MzuriCFI pojawił się na portalu sharevestors.com
3. Do zespołu dołączył nowy partner, który na razie chce pozostać anonimowy, z wkładem 300K PLN, które mają zostać przeznaczone na cele marketingowe.
4. Na portalu został sfinansowany pierwszy projekt będący tym samym pierwszym projektem w kraju sfinansowanym przez mechanizm crowdfunding’u nieruchomości.
5. Portal shareVestors.com został oficjalnym partnerem konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych – Profesjonalny Inwestor 2015.
6. Do społeczności shareVestors.com dołączyło kilkuset inwestorów.
7. Nawiązano rozmowy z wieloma innymi podmiotami świadczącymi usługi z zakresu inwestycji w nieruchomości.
Mamy nadzieję, że wkrótce do tej listy dopiszemy jeszcze kilka nowych punktów, które przekonają was o słuszności inwestycji w ten projekt.

Musisz być zalogowany aby móc komentować..