przez Amin | 13.08.2013 | 2 Komentarze

Jesteśmy online

12.08.2013 to dla nas historyczna data. Ponad rok czasu procowaliśmy nad tym serwisem, który ma Wam pomóc pozyskiwać fundusze na start waszych wymarzonych biznesów. Jednocześnie jesteśmy dumni uruchamiając pierwszą i jedyną platformę udziałowego finansowania społecznościowego dedykowaną tylko projektom o charakterze udziałowym.

 

Mamy nadzieję, że ta koncepcja pozyskiwania kapitału na biznes przypadnie wam do gustu oraz, że będziecie hojnie wspierać projekty biznesowe prezentowane w tym serwisie. Za każde wsparcie projektu będziecie otrzymywać udziały w firmach które finansujecie. Liczymy na to, że udziały pozyskane przez Was we wspieranych spółkach za parę lat będą warte wielokrotnie więcej niż kwota która wydatkujecie teraz. Crowdfunding udziałowy dotarł już do Nas, teraz liczymy na Waszą kreatywność.

Aby ułatwić Wam upłynnianie nabytych udziałów tu i gdzie indziej otworzyliśmy serwis służący obrotowi udziałami na zasadzie ofert kup / sprzedaj. Giełda udziałów w Polsce - pod adresem gu.biz.pl albo link z menu głównego w tym serwisie.

  1. świetnie, niedługo zgłaszam swój projekt :)

  1. dobra inicjatywa, życzę powodzenia

Musisz być zalogowany aby móc komentować..