przez Amin | 11.06.2014 | 0 Komentarze

Czy jesteś all cool?


Długo zapowiadaliśmy ten projekt i już wkrótce nastąpi, wyczekiwany start. Nowy projekt, który będzie dotyczył nas wszystkich, a przynajmniej większości z nas. Bo przecież wszyscy a przynajmniej wszyscy lubimy dobre regionalne alkohole. Dziś dotarł do nas film promujący projekt allcool.pl, który mamy nadzieję, że pojawi się już jutro w naszym serwisie.

Czym jest allcool.pl? To nowatorska, innowacyjna platforma dla miłośników regionalnych alkoholi. Już nigdy więcej nie będzie trzeba przeszukiwać czeluści internetu w poszukiwaniu smaków na których nam zależy.Z serwisu allcool.pl będą dostępne najlepsze alkohole regionalne z Polski a w kolejnej fazie rozwoju również Europy. celem projektodawców jest stworzenie serwisu z którego za pomocą paru kliknięć dostaniemy poszukiwane przez nas trunki niedostępne w naszych lokalnych sklepach.

Aby było ciekawie projektodawcy oferują piękne zniżki na zakupy w serwisie dla inwestorów. Bo to przecież o to chodzi. Abyśmy używali serwisu w który inwestujemy. Wiemy już, że udziały będą dostępne tylko po 125 zł a dostępnych w początkowej ofercie będzie ich tylko 400 sztuk.

Wspierajcie ten projekt a jak już zainwestujecie używajcie allcool.pl do zakupów, poszukiwań i dzielenia się wrażeniami. Allcool.pl jest tworzony dla ludzi z pasją, ludzi którym zależy.


Musisz być zalogowany aby móc komentować..