przez Amin | 12.02.2015 | 0 Komentarze

Akademia StartUp

Wszystkim aspirującym biznesmenom, marzącym o własnej firmie gorąco polecamy Startup Academy (www.startupacademy.pl). Organizacja ma na swoim koncie wiele sukcesów i pomogła już wielu osobom osiągnąć sukces w tworzeniu startup'ów.

Zachęcamy do skorzystania z ich oferty. Niewielkim kosztem, dzięki organizatorom Akademii można posiąść tajniki wiedzy niezbędnej przy zakładaniu i prowadzeniu własnego biznesu.Oto co mówią o sobie:

„Startup Academy pomaga spełniać marzenia o własnej firmie, nawet jeśli nie masz jeszcze pomysłu na biznes.

Zapisz się na intensywne 20-godzinne warsztaty, a otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia pozwalające na dopracowanie, a także przetestowanie modelu biznesowego.

Warsztaty to również szansa na poznanie wartościowych osób, z którymi będziesz mógł stworzyć startupowy zespół o uzupełniających się kompetencjach.

Po warsztatach zweryfikuj pomysł na rynku z wykorzystaniem naszej metodologii, a następnie zgłoś się do nas byśmy mogli zarekomendować Cię  do funduszu AIP Seed Capital, gdzie możesz uzyskać 100 000 zł na rozwój swojego projektu.

Już blisko 200 osób, które uczestniczyło w warsztatach potwierdza, że zdobyta wiedza przydała im się w praktyce i dzięki przeanalizowaniu setek przykładów ze świata startupów, mogli uniknąć kosztownych błędów.”

Szczegóły i zapisy:  


Musisz być zalogowany aby móc komentować..