przez Amin | 20.05.2014 | 0 Komentarze

Łakomy kąsek

Z przyjemnością przedstawiamy Wam drodzy inwestorzy najświeższy projekt w naszym serwisie. oferta inwestycyjna została złożona przez bardzo doświadczony zespół - twórców min. Idea Finance - i jest to nowość na naszym Polskim rynku.

Projektodawcy pragną stworzyć pierwszy Polski Dinners Club i są na jak najlepszej drodze. W początkowej fazie funkcjonowania ich usługi udało się im pozyskać dużego inwestora, lecz teraz pragną wypłynąć na jeszcze szersze wody i potrzeba im dofinansowania na sfinansowanie działań promocyjnych oraz działań mających na celu zrzeszenie większą ilość lokali gastronomicznych.W chwili obecnej w bazie serwisu TasteClub.pl znajduje się ponad 300 restauracji a kartą zniżkową posługuje się już kilkuset użytkowników w całym kraju.

Choć udziały w serwisie do tanich nie należą - projektodawcy ustalili cenę udziału na 1000 zł. to i tak inwestycja wydaje się obiecująca. Projekt zakłada stopę zwrotu 300% w ciągu trzech lat. Do nabycia jest łącznie 284 udziały po 1000 zł każdy. Spieszcie się z inwestycją i zabezpieczcie swój udział  w tym przedsięwzięciu. warto dodać, że inwestując 1000 zł dostaniemy kartę tasteclub.pl upoważniającą nas do zniżki 50% w wybranych lokalach gastronomicznych o wartości 299 zł.

Musisz być zalogowany aby móc komentować..